Lider w produkcji obwodów drukowanych

W mediach

6 stycznia 2015

Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszego artykułu naszego kolegi Łukasza Romika. Tekst pt.: „Jak jest tworzona oraz co zawiera dokumentacja produkcyjna?” został również opublikowany w listopadowym wydaniu magazynu Elektronik, a także na blogi Circuit Expert.

artykuł screen


 

Artykuły specjalistyczne

Grube warstwy miedzi w obwodach drukowanych – zastosowanie i projektowanie

21 września 2015

Najnowszy artykuł specjalistyczny, tym razem autorstwa naszego technologa Jerzego Bienia, dotyczący grubych warstw miedzi w obwodach drukowanych, jest już dostępny. Znajdziecie go Państwo w najnowszym, wrześniowym wydaniu magazynu Elektronik, a także w wersji elektronicznej na blogu Circuit Expert. Zapraszamy do lektury!

(więcej…)


Budowa, właściwości i projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych

20 lipca 2015

Z przyjemnością informujemy, że w lipcowym wydaniu magazynu „Elektronik” ukazał się najnowszy tekst naszego technologia, Rafała Tomaszewskiego. Artykuł nosi tytuł „Budowa, właściwości i projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych” – zapraszamy do lektury!

(więcej…)


Część druga artykułu „Obwody drukowane: typowe nieprawidłowości dokumentacji produkcyjnej” już dostępna!

8 maja 2015

Mamy przyjemność poinformować, że w kwietniowym wydaniu magazynu „Elektronik” pojawiła się druga część artykułu naszego kolegi, Dariusza Załęskiego: „Obwody drukowane – typowe nieprawidłowości dokumentacji produkcyjnej”. Zapraszamy do lektury!


Obwody drukowane: typowe nieprawidłowości dokumentacji produkcyjnej, część 1

23 marca 2015

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim wydaniu magazynu „Elektronik” ukazał się artykuł naszego kolegi, dr inż. Dariusza Załęskiego.
Tytuł publikacji to: „Obwody drukowane – typowe nieprawidłowości dokumentacji produkcyjnej” – jest to pierwszy z dwóch artykułów poświęconych tej tematyce (drugi pojawi się w kwietniowym „Elektroniku”).

 


Wpływ parametrów laminatów na trwałość i działanie obwodów drukowanych

14 grudnia 2014

Mamy przyjemność powiadomić Państwa, że w najnowszym wydaniu Magazynu Elektronik pojawił się artykuł naszego specjalisty, inż. Łukasza Romika, pt.: „Wpływ parametrów laminatów na trwałość i działanie obwodów drukowanych”. Zapraszamy do lektury.

(więcej…)


Metody optymalizacji cen obwodów drukowanych

1 października 2014

W październikowym wydaniu magazynu Elektronik pojawił się artykuł naszego specjalisty, dr inż. Dariusza Załęskiego, pt.: „Metody optymalizacji cen obwodów drukowanych„. Z pewnością zainteresuje on wszystkich konstruktorów, a także osoby odpowiedzialne za zamawianie PCB. Serdecznie zapraszamy do lektury.


Czynniki warunkujące jakość i trwalość obwodów drukowanych

11 sierpnia 2014

Co jest warunkiem powstania trwałych obwodów drukowanych najwyższej jakości? Na to pytanie odpowie nasz Technolog – Rafał Tomaszewski – w sierpniowym artykule w magazynie Elektronik.


Jakość obwodów drukowanych oraz podstawowe metody jej oceny

14 lipca 2014

Dostępny jest już nowy magazyn Elektronik, a w nim artykuł pt.: „Jakość obwodów drukowanych oraz podstawowe metody jej oceny”. Zapraszamy do lektury tekstu Łukasza Rogowskiego, Specjalisty z Działu Zarządzania Jakością TS PCB. Artykuł dostępny jest już na portalu Elektronikab2b, znajdziecie go również w lipcowym Elektroniku.


Projektant ma wpływ na jakość obwodu drukowanego

11 lipca 2014

Jak zaprojektować wysokiej jakości PCB? Jakość zależy nie tylko od producenta, ale także od konstruktora – dowiedz się więcej z artykułu technologa Techno-Service, Rafała Tomaszewskiego.


Prawidłowe przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, czyli co inżynier-projektant powinien wiedzieć o współpracy z producentem PCB

7 kwietnia 2014

Jak prawidłowo przygotować dokumentację produkcyjną PCB? Na to pytanie odpowie Koordynator Sekcji Przygotowania Dokumentacji Techno-Service – Sonia Bendig-Pszczolińska w artykule zamieszczonym w kwietniowym wydaniu magazynu Elektronik.Newsy z sieci

Działalność TS PCB opisana w Magazynie Industry Europe

14 sierpnia 2014

Mamy przyjemność powiadomić Państwa, że w najnowszym wydaniu Magazynu Elektronik pojawił się artykuł naszego specjalisty, inż. Łukasza Romika, pt.: „Wpływ parametrów laminatów na trwałość i działanie obwodów drukowanych”. Zapraszamy do lektury.

(więcej…)


Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych Techno-Service S.A. zmienia nazwę na TS PCB

11 marca 2014

W marcu 2014 nasz Zakład zmienił nazwę na TS PCB – pisała o tym Elektronika Praktyczna i Elektronik


Techno-Service rozbudowuje potencjał produkcyjny obwodów wielowarstwowych

20 czerwca 2013

Informacja o inwestycjach w technologie obwodów wielowarstwowych dostępne są tutaj.


Techno-Service inwestuje w sprzęt firmy Gardien

8 listopada 2012

Informacje o inwestycjach naszego zakladu produkcyjnego na portalu Evertiq.comRaporty z rynku PCB

Rynek obwodów drukowanych ma szansę na rozwój w eksporcie i kompleksowych usługach produkcyjnych

6 listopada 2013

Bardzo ciekawy i obszerny raport rynku PCB został opublikowany w magazynie Elektronik w listopadzie 2013 roku. W raporcie znajdują się wypowiedzi m.in. Katarzyny Kobylińskiej, kierowniczki Działu Sprzedaży i Marketingu TS PCB oraz Agaty Bielawskiej, inżynier sprzedaży TS PCB.


Krajowy rynek obwodów drukowanych

10 października 2011

Raport rynkowy PCB z 2011 w magazynie Elektronik


Polscy producenci i dystrybutorzy obwodów drukowanych

10 marca 2008

Polski rynek PCB w 2008 roku w raporcie magazynu ElektronikArtykuły

Techno-Service S.A. – drobne zmiany, które wiele znaczą

8 września 2011

Zapraszamy do lektury tekstu Dyrektora naszego Zakładu, Pana Andrzeja Wałachowskiego. Przedstawia on w nim zalety składania zamówień online przez uruchomiony w 2011 roku „sklep internetowy” z płytkami drukowanymi.Multimedia

Program TVN Turbo ‚Polak potrafi’ – produkcja PCB

9 lipca 2008

Zapraszamy do obejrzenia programu „Polak Potrafi” zrealizowanego w naszym zakładzie produkcyjnym. Zobacz, jak produkuje się płytki drukowane w największym zakładzie PCB w Polsce!

(więcej…)

Logowanie do portalu