Lider w produkcji obwodów drukowanych

O nas

28 grudnia 2014

Naszą działalność rozpoczęliśmy ponad 50 lat temu, a początki te były skromne – byliśmy wówczas grupą studentów, którzy znali się z gdańskich uczelni i razem wkraczali w dorosłość. Wówczas zaczęliśmy wykonywać pierwsze prace zarobkowe: pracowaliśmy na studenckich stołówkach, sprzątaliśmy, produkowaliśmy wodę gazowaną, a nawet krawaty na gumce!

Te proste zajęcia pozwalały nam na uzupełnianie zawartości studenckich kieszeni, ale mimo to wciąż oczekiwaliśmy czegoś więcej. Część z nas kończyła powoli studia i chciała już zacząć rozwijać się zawodowo, wykorzystując przy tym świeżo pozyskaną wiedzę. Wielu spośród nas było pasjonatami elektroniki, a wspólna nauka na Politechnice Gdańskiej i zbudowane podczas jej trwania przyjaźnie pozwalały nam wierzyć, że przyszła zawodowa praca może być równie porywającą przygodą jak studenckie dokonania. Mocno wierząc w sukces wiedzy i pasji, w 1984 roku utworzyliśmy Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych, który miał być miejscem, gdzie wiedza o PCB jest stale rozwijana i gdzie powstają najlepsze płytki.

Wkrótce pozyskaliśmy pierwszych Klientów i od nich uczyliśmy się, jak produkować obwody, by efekt był jak najlepszy. W tamtych czasach nasze procesy nie były skomplikowane, w produkcji nie stosowaliśmy też zaawansowanych maszyn. Manufakturowe początki pozwoliły nam jednak poznać produkcję PCB od podstaw, a z biegiem czasu na tej bazie stworzyliśmy wiele autorskich rozwiązań. W ten sposób staliśmy się ekspertem w swojej branży. Dzisiaj dzielimy się swoją wiedzą z naszymi Klientami, pomagając im tworzyć ich własne, doskonałe produkty.

Nasi Klienci mają pewność, że w każdej chwili mogą nie tylko zlecić nam produkcję nawet najbardziej skomplikowanych obwodów, ale również skorzystać z naszej wiedzy, jeśli mają jakiekolwiek wątpliwości z nimi związane.
Nasze przekonania zawarliśmy w misji Zakładu:
Obwody drukowane są dla naszych Klientów podstawą ich własnej produkcji. Satysfakcję daje nam pomaganie w tworzeniu dobrych produktów naszych Klientów.

Obecnie nie wystarcza nam już tylko produkcja obwodów – wiemy, że czas to pieniądz i jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie pozwoli nam oszczędzać jedno i drugie. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że zwracając się do nas, nie tylko uzyskają eksperckie wsparcie, ale także ich czas i pieniądze zostaną dobrze zainwestowane.Nasze dążenia opisaliśmy w wizji Zakładu:
Cenimy czas i pieniądze. Naszym Klientom chcemy dostarczać produkty tak szybko, jak tego potrzebują. Sukces osiągniemy stale optymalizując koszty naszej działalności.



Logowanie do portalu