Lider w produkcji obwodów drukowanych

teraz_polska

Konkurs „Teraz Polska”

3 lutego 2015

W roku 2010 Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyznała Techno-Service S.A. nominację do ,,Teraz Polska” w XX Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi. Konkurs „TERAZ POLSKA” adresowany jest do firm oferujących produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

dd45e4087e1c32ae65c4fd9b007832c0

Fabryka roku

11 kwietnia 2011

Techno-Service S.A. został wyróżniony w konkursie „Fabryka Roku” organizowanym przez wydawcę miesięcznika Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych – firmę Trade Media International Holdings. Konkurs nagradza najlepsze praktyki zarządzania na styku produkcji i utrzymania ruchu.

lider

Lider rynku

Produkt o nazwie „Prototyp TSka” zdobył ogromną popularność w branży, stając się idealnym rozwiązaniem dla firm, które przed uruchomieniem serii produkcyjnej chcą sprawdzić poprawność działania projektu. Wysoka jakość „Prototypu TSka” oraz specjalna organizacja pracy w naszej firmie – dzięki której produkcja tego wyrobu jest możliwa – została uwieńczona otrzymaniem tytułu „Lider Rynku”. Tytuł ten przyznawany jest corocznie firmom, produktom i usługom mającym mocną pozycję na rynku. Uzyskany tytuł to dla nas prestiż i uznanie, które zobowiązuje do dalszych wzmożonych działań w celu doskonalenia tego produktu.

gazele

Gazele Biznesu 2006

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Techno-Service S.A. znalazł się w prestiżowym gronie laureatów konkursu „Gazele Biznesu 2006” przyznanych przez „Puls Biznesu”. „Gazela Biznesu” to wiarygodny i ceniony tytuł wśród polskich firm. Tytuł tym bardziej znaczący, że przyznawany za dobre wyniki w zakresie dynamiki rozwoju firmy, badane na przestrzeni 3 kolejnych lat. Główną ideą konkursu jest promowanie prężnie działających przedsiębiorstw. Po raz kolejny nasza praca oraz wytrwałość w działaniu wszystkich pracowników zaowocowała docenieniem przez fachową komisję oraz wszystkich naszych klientów.Logowanie do portalu